Taylor Swift Fan // love is fearless « 13 »
Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl 05ef487e
Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl 05ef487e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

love is fearless¹³

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl

+4
brokenleaves'
nessiepoo
Vclouds
Dangerfoo.
8 posters
YazarMesaj
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Empty
MesajKonu: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 4:02 am

Taylor Swift'in Günlüğü !!

Taylor Swift'te bizim gibi kalp ağrıları çektiğinde,en iyi arkadaşı ile kavga ettiğine,yada okulda bir sorun yaşadığında, rahatlamak için içindekileri günlüğüne döküyor.Günlüğü onun en gizli duygularına sırdaşlık ediyor.

Erkekler, bir numaralı konu
Bu yakışıklı uğruna çekilen kalp çarpıntıları,uykusuz geceler ve aşk acıları Taylor'ın günlüğünde büyük bir yer kaplıyor."Tabiiki, erkeklerden bahsediyorum." diyor Tay gülümseyerek.Joe ile ayrıldıklarında günlüğü ona bu zor günleri anlatması için çok yararlı olmuş.Ama güzel yıldız günlüğünde sadece kötü olayları yazmıyor tabiikide."Yaşadığım ilişkiler hakkında yazmaktan hoşlanıyorum.Bunu sadece üzgün olduğum zamanlarda yapmıyorum.Bu durum sonradan duygularımı şarkılara aktarmamda yardımcı oluyor."Taylor şarkılarındada günlüğüne yazmış olduğu,kişisel deneyimlerinden bahsediyor."Böylece konu bulmakta hiç zorlanmıyorum" diyor sempatik şarkıcımız.

Taylor Miley'ede günlüğüne güvendiği kadar çok beyeniyor!

Hergün yazıyorum
Taylor'ın çok yoğun bir hayatı var.Günlüğü ona,genel bir bakışa sahip olması ve onun için önemli olayları hatırlaması için yardımcı oluyor.Öte yandan günlüğü onun için sıradan bir ajandanın çok ötesinde "13 yaşımdan beri,hiç aksatmadan hergün yazıyorum." diyor Taylor. "Eski günlerimi oldukça,13 yaşımdayken hayalini kurduğum şeyleri ve bunlardan hangilerinin gerçekleştirmiş olduğumu görmek banaheyecan veriyor." Bugün 19 yaşında olan Taylor,günlüğüne yazdığı konuların hala hiç değişmediğini söylüyor.

Hatırlamak Önemlidir
Elbetteki,Taylor'ında hatırladığında ona acı veren anıları var.Ama bu tür durumlarda neler hissettiğini unutmamak için,onun için çok daha önemli."İleride bir kızım olmasını çok istiyoru.Bir gün ona günlüğümü verip "Bak,ben 13 yaşımdayken bende kendimi senin kadar yalnız hissediyordum," diyebilirim.

"Hayallerini günlüğüne yaz.Belkide gerçek olurlar!"

Taylor'ın hatırladıkları

* yorumlardan sonra :P

Ben yazdım alıntı yapma!!
kaynak;GoGirl

En son Nicole --}* tarafından Ptsi Şub. 22, 2010 9:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Vclouds
Moderatör
Vclouds

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 7:17 pm

teşekkürler Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl 507584
http://jobrosturkey.hareket-forum.net/
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 7:19 pm

Önemli değil (:
nessiepoo
Admin
nessiepoo

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 9:25 am

Sağol aşkım,süper bi paylaşım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
brokenleaves'
Co-Admin
brokenleaves'

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 2:01 pm

Sağol kuzum (:
http://ashleytizzyfanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
diorre.
GenelModeratör
diorre.

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 2:09 pm

Süper gerçekten sağol aşkısı ! Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl 507584
http://www.tekashleycilerfan.forummum.com
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 3:10 pm

Ne demek aşkısı (:
werzxc
Yeni Üye
Yeni Üye
werzxc

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 2:16 pm

Güzel paylaşım sağol...xD
Ophelia.
Emekli
Emekli
Ophelia.

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 11:22 am

çoook saoL birtanem
ee.. devamı ne zamana ?? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://mileyray.1talk.net
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 2:26 pm

Ahaha cuma günü yazıyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Cяαѕѕιє
Emekli
Emekli
Cяαѕѕιє

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl   Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:48 pm

Sağol hayatım Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl 552929
Süper.

Taylor diyorki;Günlüğüm bunları yazdım - GoGirl
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece Taylor ! [Gogirl]
» Taylor Swift - Gogirl. [Sırlar]
» Taylor Swift - Mean
» Taylor-Breathe
» Taylor-Change