Taylor Swift Fan // love is fearless « 13 »
Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 05ef487e
Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 05ef487e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

love is fearless¹³

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!

+27
cheryyboom.
-Wadley.
'JuLia.
BabyGomez.
||kitty||
Cassalina.
Desiree #
wondérgomez.'
Strawberry
McfLurry
warbLé'09
Ophelia.
ash__
*Pamuq_ShekeRi*
#blueberry&&
diorre.
Rüjük~*
Wampir(é)dWard
SimLi <3
samantha ~
cannelita.
Manny~
Cяαѕѕιє
forestleupus
Dangerfoo.
TayLor =*>
nessiepoo
31 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Orci1one*
Aktif Üye
Aktif Üye
Orci1one*

Kadın

Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 12:59 am

Bu siteye üye olduktan sonra bağımlı kalıyorsunuz inanın bana Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 733339
bu site beni bağımlı yaptı, başından ayrılamıyorum
Paylaşım desen, ilişki açısından desen, aktiflik desen, grafik desen 1 numara.
Başka ne isteyebilirsin be? inanın Taylor'ı sevmeseniz bile hastası oluyorsunuz Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 309580
Gelin kaynaşalım, konuşalım. Burdaki çoğu kişi zaten 1 seneyi aşkın süredir birbirini tanıyor, gelin bize katılın.
Bazara giden yol TSHF'den geçer.Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 447443
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 5:03 pm

Orcione. demiş ki:
Bu siteye üye olduktan sonra bağımlı kalıyorsunuz inanın bana Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 733339
bu site beni bağımlı yaptı, başından ayrılamıyorum
Paylaşım desen, ilişki açısından desen, aktiflik desen, grafik desen 1 numara.
Başka ne isteyebilirsin be? inanın Taylor'ı sevmeseniz bile hastası oluyorsunuz Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 309580
Gelin kaynaşalım, konuşalım. Burdaki çoğu kişi zaten 1 seneyi aşkın süredir birbirini tanıyor, gelin bize katılın.
Bazara giden yol TSHF'den geçer.Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 447443
Kesinlikle.Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 282901
Biz üyelerimizi terslemiyoruz, yalan söylemiyoruz, multi üyelikler açarak 1000 üye olmuyoruz.
Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 309580
en önemlisi en orjinal TS fanıyız var mı ötesi?Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 733339
üye olun, tanışalım, kaynaşalım.
Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 472972

/unreachable.
Emekli
Emekli
/unreachable.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 5:11 pm

Bence üye olmayan , kendi kaybeder !
Burası Country Müziğin Yıldızı Taylor Swift'in fan sitesi ama sedece bunla kalmıyor!
Diğer Ünlüler , Eğlence , Mutluluk hepsi bir arada!
Bağımlısı olacağınız bir site kesinlikle!
Üye olun , pişman olmazsınız! (;
http://ashleytizzyfanclub.yetkin-forum.com
nessiepoo
Admin
nessiepoo

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 8:24 pm

Kesinlikle katılıyorum ilayda'm. =)
Wonderla
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 11:33 am

Merhaba Arkadaşlar.
Yazdıklarınızı Bir Reklam Olarak Anlamadık.
Siteniz Güzel Biliyorum.
Ve Birazdan Wonderland Diye Üye Olacağım .
İyi Günler..
Anlatımınız Güzeldi.
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 8:52 pm

Çok teşekkür ederiiz. =)
Aktif ettim bu arada,
iyi günler. Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 65617
$[miLey]
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 1:31 pm

Hmm..

Güzel site.

Smiley'lere bittimm .d.d
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 12:35 am

Teşekkürler =)
bLa bLa
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 5:03 am

[center]reklam olarak algılamayın ;
dost site olmak istiyoruz ama sizin kritelerinizi bilmiyorum. sitemiz daha 4 günlük.
açtıktan sonra googledan taytayswift diye arama yaptım siz çıktınız.
dost olmaya ne dersiniz?
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 12:59 pm

4 günlük sitelerde fazla üye olucağını sanmıyorum =/
yinede teşekkürler ama üzgünüz. =)
Cassalina.
Emekli
Emekli
Cassalina.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 1:50 pm

Bakin ! Ben bu siteden 3 ay ayri kaldim kafayi yemeden iyi sabretmisim fakat inanilmaz derecede bir his vardiki bende girmedigim icin üzgündüm ve kendimde degildim benim biraz aile meselelerim var bu sitede onlari bile unutuyorum ve huzur biliyorum yemiin ederim ! Kisa ve öz gerisi size kalmis ! Bu sitenin arkadaslik illiskileride bir harika seviyorum l*n bu siteyi Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 352619 ! Sen misafir ol bu siteye üye olma olucak is degil ! Sen sen ol bu siteye üye ol kisaca.. (=
http://ashleybenson.fanforum.biz
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 2:59 pm

Evet aynen öyle, 1 kişi eksik kaldığında bile sitenin tadı yerinde olmuyor neden? çünkü biz birbirimize çok bağlıyız. Tuana'm. Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 472972
Cassalina.
Emekli
Emekli
Cassalina.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 6:17 pm

Canim benim (= evet haklisin ! Bundan ötesi varmi üye ol hemen hemen ! Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 359476
http://ashleybenson.fanforum.biz
Orci1one*
Aktif Üye
Aktif Üye
Orci1one*

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 8:21 am

Siteye geldiğimden beri siteden ayrılamıyorum !
bence en iyi Taylor Swift sitesi =)
bunu misafir olarak değil üye olarak anlayabilirsin tatlamMisafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 733339
ne bekliyorsun üye ol hayatına renk katalım! Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 925597
Pwegr
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 11:14 am

Evet taasarımıyla ifadeleriyle herşeyiyle çok başarılı bir site.
Yetkinforumun en iyilerinden bence (:
Üye olmaya çalıştım fakat olmadı acaba neden? Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 934251
Julianne.
Aktif Üye
Aktif Üye
Julianne.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 11:19 am

Kullanıcı adın kullanılıyordur belki yada aktivasyon kodun gelmemiştir.
http://psdesign.forume.biz/
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 12:06 pm

Yorum için çoookk teşekkür ederiiiz. Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 65617
Sorun olarak nerde hata çıktı?
Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 846432
bbenn
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 2:34 pm

Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 845721  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 269298  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 184900  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 33613  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 510853  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 605912  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 384887  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 282901  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 234438  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 273762  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 635416  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 564590  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 84386  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 965940  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 925597 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 278506 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 324399 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 350898 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 485561 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 720823 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 632368 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 447443 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 954251Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 115699  Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 115699 : Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 250340 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 819747 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 635416 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 273762 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 741301 Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 29165

Siteniz süper üye oluyorumm
Yeniüyee
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 3:51 pm

Tamamdır sorunum çözüldü.
Yalnız aktif edebilir misiniz acaba?
adım Pwegr.
Dangerfoo.
AdminKurucu
Dangerfoo.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 5:08 pm

Ettim,
iyi eğlenceler dileriim. Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 518629
merak
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:30 pm

bu site ne sitesi Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 846432
Julianne.
Aktif Üye
Aktif Üye
Julianne.

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:37 pm

Taylor Swift =D
http://psdesign.forume.biz/
nanfrans
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 3:36 pm

Çişem-İrem MC Fan geçen gün hacklendi,şimdi kurtardık.Sizin hesaplarınızdan
giriş yaptıkları için şifrenizi değiştirdim.Yeni şifreleriniz için benimle irtibata geçin.
-nanfranciss(tuğçe)
nessiepoo
Admin
nessiepoo

Kadın

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:39 pm

ben sana pm. attığım gün halletmiştim.Sağol tuğçe.=)
U&Y
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!   Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 8:38 am

e-posta adresimi kabul etmiyor? ühühühü
Mynet adreslerimi kabul edilmiyor yoksa Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir! - Sayfa 6 130269

Misafirlerimiz Üye Olmadan Sadece Burayı Görebilir!
6 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Sadece Taylor ! [Gogirl]