Taylor Swift Fan // love is fearless « 13 »
Sevgili Salak Günlük-Büyükler İnsan Olabilir Mi? 05ef487e
Sevgili Salak Günlük-Büyükler İnsan Olabilir Mi? 05ef487e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

love is fearless¹³

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sevgili Salak Günlük-Büyükler İnsan Olabilir Mi?

YazarMesaj
MTizzy
Aktif Üye
Aktif Üye
MTizzy

Kadın

Sevgili Salak Günlük-Büyükler İnsan Olabilir Mi? Empty
MesajKonu: Sevgili Salak Günlük-Büyükler İnsan Olabilir Mi?   Sevgili Salak Günlük-Büyükler İnsan Olabilir Mi? Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 4:18 am

Sevgili Salak Günlük-Büyükler İnsan Olabilir Mi? 296272_2

Sevgili Salak Günlük,Sosyal bilgiler öğretmenim Bay VanDoy hiç gülümsemiyor. Biliyorum, buna inanmak çok zor, çünkü herkes bir şeylere gülümser, değil mi?Örneğin; Isabella, erkek kardeşlerinin başı belaya girince gülümser. Angeline, diyelim bir çağlayandan ya da tek boynuzlu attan ne kadar daha güzel olduğunu düşününce gülümser. Ben ise tek boynuzlu bir atın bir tekmede Angeline'i çağlayandan aşağı savurduğunu düşününce gülümserim. Ama Bay VanDoy hiç mi hiç gülümsemiyor! Acaba diyorum, büyük olunca tıpkı dişlerini, saçlarını ya da moda duygunu kaybettiğin gibi mizah duygunu da mı kaybediyorsun?YAZAR HAKKINDAJim Benton liseli bir kız değil, ama bunu onun aleyhinde kullanmayın. Hiç değilse insanları eğlendirerek hayatını kazanmayı başar-mış biri. Hem büyük çocuklar hem küçük çocuklar hem de küçük çocuklar gibi davranan büyükler için birçok ruhsatlı malı var. Malarından birini de zaten tanıyorsunuz: Sevgili Salak Günlük. Çocuklar için bir televizyon dizisi yarattı, giysi tasarladı, kitap yazdı. Jim Benton, olağanüstü karısı ve çocuklarıyla Michigan'da oturuyor. Köpekleri yok, özellikle de intikamcı bir av köpeği yok. Jamie Kelly'nin ise, Jim Benton'ın, sizin ya da herhangi birisinin, günlüklerini okuduğundan haberi bile yok.

Sevgili Salak Günlük-Büyükler İnsan Olabilir Mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevgili Salak Günlük - Bir Sorun Var, Ben Nereliyim ?
» Sevgili Salak Günlük - Hiçbir Şey Yapma, Asla!