Taylor Swift Fan // love is fearless « 13 »
Eclipse [Tutulma] 05ef487e
Eclipse [Tutulma] 05ef487e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

love is fearless¹³

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eclipse [Tutulma]

YazarMesaj
'Mrs.Stewart ~*
Aktif Üye
Aktif Üye
'Mrs.Stewart ~*

Kadın

Eclipse [Tutulma] Empty
MesajKonu: Eclipse [Tutulma]   Eclipse [Tutulma] Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 3:44 pm

Eclipse [Tutulma] 421976916_f0f2b2f696_o

"Edward'ın hoş sesi arkamdaydı.Ben onun yavaşça veranda basamaklarından ortaya çıktığını görmek için döndüğümde onun saçları koşmaktan uçuşmuştu.O ilk kez beni kolları arasına aldı,kollarına hapsetti ve beni tekrar öptü.Bu öpüş beni korkuttu.Çok fazla gergindi,dudakları dudaklarıma değdiği zaman çok güçlüydü,o bizim birbirimizden ayrılmak için zamanın çok geç olduğundan korkmuş gibiydi.''

Seattle gizemli , öldürücü bir tel tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir onu araştırmaya devam ettiği'nden dolayı Bella kendini tehlikeyle çevrili buldu.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob'un arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: HAYAT ya da ÖLÜM. Fakat hangisi ?
http://tr-twilight.forum.st/forum.htm

Eclipse [Tutulma]
1 sayfadaki 1 sayfası