Taylor Swift Fan // love is fearless « 13 »
People 05ef487e
People 05ef487e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

love is fearless¹³

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

People

YazarMesaj
Miracle.
Başarılı Üye
Başarılı Üye
Miracle.

Kadın

People Empty
MesajKonu: People   People Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 8:43 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Geçtiğimiz hafta 'People's Choice' ödüllerinde 'En İyi Şarkıcı' unvanını alan Taylor Swift, People dergisi tarafından '2009'un 25 en ilgi çekici insanı' listesine girdi. Güzel yıldız, dergiye başarısının sırlarını anlattı.
Henüz 19 yaşında olmasına rağmen, geçtiğimiz yıl müzik ödüllerinde meslektaşlarını sollayarak, tüm ödülleri kucaklayan Amerikalı genç şarkıcı Taylor Swift, ünlü magazin dergisi People tarafından '2009'un 25 en ilgi çekici insanı' listesine girdi. Dergiye bir de röportaj veren genç şarkıcı, kariyerindeki başarısının sırlarını anlattı.

TAKINTILI DEĞİLİM
Şarkılarıyla olduğu kadar güzelliği ve özel hayatıyla da gündemde olan Swift, "Başarı konusunda hiçbir zaman küstah biri olmadım. Her zaman başarılı olmanın hayallerini kurdum ama hiçbir zaman bu hayallerin gerçekleşmesi için takıntılı olmadım" diye konuştu. İşte Swift'in anlattıkları...

Geçtiğimiz yıl, benim için çok güzel geçti. Aldığım ödüller de bunun kanıtı. 2009 yılı, bana etrafınızdaki her şey değişse bile aynı kalabilmeyi öğretti. Şöhret beni hiç değiştirmedi.

Sahnede nasılsam öyle biriyim. Kendimi değiştirmiyorum, olduğum gibi biriyim. Herkes, doğallığıma çok şaşırıyor.

Gece hayatını oldum olası sevemedim. Evcimen biriyim. Evimde oturup arkadaşlarıma yemekler hazırlamayı seviyorum.

Britney Spears gibi hayatının bir döneminde kendisini kontrol edemeyen ve hayatının dengesini kaybeden insanların yaşadıklarını ders olarak görüyorum. Ben attığı her adımı 10 kere düşünen biriyim, bu nedenle hayatımın iplerinin hiçbir zaman elimden kayacağını zannetmiyorum.

Herkes gibi ben de hatalar yapacağım ama önemli olan bilinçli hareket etmek ve ailenin görüşlerine başvurmak.

Bugüne kadar kendim hakkımda duyduğum en komik dedikodu, üç saniyede şarkı yazdığımdı. Duyduğumda gerçekten çok güldüm. Üç saniye olmasa da, 10 dakikada şarkı yazdığım oldu.

Peşimde gazetecilerin olmadığı bir gün yaşayabilseydim, kendimi New York sokaklarına atar ve şehrin bilmediğim yönlerini keşfederdim.
http://avrilfanclub.hareketforum.com

People
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» People#
» People (May 16, 2011)
» People Style Watch
» People Dergisine Verdiği Röpörtajı - Takıntılı değilim..